SİTE HAKKINDA


Sitede değişik konularda  bilgiler olacaktır.

Sitede yayınlanan tüm yazılar titizlikle araştırılıp doğruluğu farklı kaynaklardan teyit edildikten sonra yayınlanmaktadır.

Sitede yayınlanan yazıların yayınlandığı tarihler yazının sonunda parentez içinde gösterilmektedir. Ancak bazı yazıların sonunda tarih gösterilmiyor. Tarih verilmeyen bu yazılar belli bir konuda bilgi veren, her zaman için geçerli ve güncel olan yazılardır. Örneğin güzel bir şiirin sonuna tarih eklemek gereksiz olacağı için, şiirin sonunda bir tarih yoktur.

GÜNCELLEME : 20 Haziran 2013 tarihinde ve bu tarihten sonra sonra sitede yayınlanan yazıların tarihi, yazının en üstünde gösterilmektedir.

GÜNCELLEME :  Sitedeki tüm yazılar etiketlere yani kategorilere ayrılmıştır. İlgi duyduğunuz etikete (kategoriye) tıklayınca o etiket ile ilgili yazıların başlıkları gösterilir. Başlığa tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz. O etiket ile ilgili listelenen başlıklar ilginizi çekmiyorsa, başlıkların altında sağda "Önceki Kayıtlar"  linkine tıklayın. O etiketle ilgili diğer yazı başlıkları da görüntülenecektir. Önceki Kayıtlar linkine sürekli tıklayarak o etiketle ilgili tüm başlıkları görürsünüz. ".... etiketine sahip yayın yok. Tüm yayınları göster." bilgisi çıktığı zaman o etiket ile ilgili yazıların sonuna gelmişsiniz demektir.